Рішення №114 Про розгляд звернень громадян, які надійшли до Наркевицької селищної ради за 6 місяців 2018 року

Дата: 07.08.2018 11:43

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ ВОЛОЧИСЬКИЙ РАЙОН

НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади

8 засідання

Р І Ш Е Н Н Я

24  липня     2018 року                                   Наркевичі                                  №  114

Про розгляд звернень громадян, які

надійшли до Наркевицької селищної

ради за 6 місяців 2018 року

Заслухавши інформацію секретаря виконавчого комітету  селищної ради Т.Козак  «Про стан роботи із зверненнями громадян за 6 місяців 2018 року», на виконання Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», керуючись Законом України «Про звернення громадян», п. б ч.1 ст. 38, п.2 ч.2  ст. 52 керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні , виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію «Про розгляд звернень громадян, які надійшли до Наркевицької селищної ради за 6 місяців 2018 року» взяти до відома (додаток).

2. Роботу із зверненнями громадян оцінити  як таку, що відповідає вимогам чинного законодавства.

3. Посилити відповідальність посадових осіб за виконання вимог Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та контроль за своєчасним і якісним  вирішенням питань, порушених у заявах і скаргах громадян.

4. Посилити увагу до вирішення проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, військовослужбовці АТО, сім'ї військовослужбовців, які беруть участь в АТО і призвані під час мобілізації,одинокі матері, діти-сироти, діти,які знаходяться під опікою, багатодітні сім'ї та інші громадяни, які потребують соціального захисту населення та підтримки.

5. Виявляти і усувати причини, що породжують колективні та повторні скарги.

6. Рішення виконавчого комітету від 28.11.2017року № 145 «Про розгляд звернень громадян, які надійшли до Наркевицької селищної ради за 2017 рік» визнати таким, що втратило чинність.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря виконавчого комітету селищної ради Козак Т.М.

Селищний голова ___________Л.ГУЛА

до рішення виконавчого

комітету селищної ради

24.07.2018  №______

ПРО РОЗГЛЯД ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН, ЯКІ НАДІЙШЛИ ДО

НАРКЕВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗА 6 МІСЯЦІВ 2018 РОКУ

Протягом 6 місяців 2018 року Наркевицькою селищною радою було забезпечено системну роботу по виконанню нормативно-правових та розпорядчих документів, щодо додержання законодавства по роботі із зверненнями громадян, впровадженню комплексу заходів спрямованих на забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення.

Питання організації роботи із зверненнями громадян, її удосконалення, дотримання вимог чинного законодавства, розпорядчих документів розглядались на нарадах  селищного голови. Із загальної кількості звернень громадян селищною радою опрацьовано   письмових та  усних звернень, колективних 2 ( 12 підписів). Всі звернення вирішувались своєчасно та належним чином, відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян». Серед питань, які порушувались  найбільше:аграрної політики і земельних відносин, соціального захисту, житлової політики.

Тематика звернень громадян

За 6 місяців 2018 року

Аграрної політики і земельних відносин

207

Соціального захисту

120

Житлової політики

645

Інші питання

109

Із них на особистому прийомі громадян

67

1081

В категорії аграрної політики та земельних відносин порушувались питання власності на землю та виділення земельних ділянок. В категорії соціального захисту найчастіше порушувались питання надання матеріальної допомоги.

Інші звернення стосувались житлової політики – оформлення субсидій, пільг на оплату житлово-комунальних послуг та інше.

Особлива увага приділялась вирішенню проблем учасників АТО, інвалідів, пенсіонерів та іншої  пільгової категорії громадян.

Питання, пов’язані із прийомом громадян і реалізацію ними конституційного права на звернення і надалі будуть залишатися пріоритетними в діяльності Наркевицької селищної ради, Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади.

Секретар виконкому                                      Т.КОЗАК