Рішення №169 Про затвердження висновку органу опіки і піклування

Дата: 01.11.2018 14:45

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ ВОЛОЧИСЬКИЙ РАЙОН

НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади

13  засідання

Р І Ш Е Н Н Я

29 жовтня   2018 року                                   Наркевичі                                  №  169

Про затвердження висновку

органу опіки і піклування

Керуючись підпунктом 4 пункту б частини першої статті 34, статтею 40  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 56,60 Цивільного кодексу України,Правилами опіки та піклування, затвердженими наказом Державного комітету України у справах сім`ї та молоді, Міністерства освіти України, Міністерства охорони здоров`я України, Міністерства праці та соціальної політики України від 26.05.1999 № 34/166/131/88 виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1.  Затвердити висновок органу опіки і піклування  про можливість виконувати обов’язки опікуна громадянкою  Оліх Тамілою Володимирівною, 14.06.1967року народження, щодо її сина -  Стасюка Сергія Петровича, 27.02.1987 р.н., та звернутись з доданням до  Волочиського районного суду Хмельницької області про призначення  Оліх Таміли Володимирівни опікуном над її сином   Стасюком Сергієм Петровичем  в разі визнання останньою судом недієздатною.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу соціального захисту населення Камінську Н.В.

Селищний голова ___________Л.ГУЛА

Затверджено

рішення виконавчого комітету селищної

селищної ради від 29.10.2018року №____

ВИСНОВОК

органу опіки і піклування Наркевицької селищної ради

про можливість виконувати обов’язки опікуна громадянкою

Оліх Тамілою Володимирівною, 24.10.1969 року народження

Розглянувши заяву громадянки  Оліх Таміли Володимирівни, 14.06.1967 р.н., яка проживає в селі Трительники з проханням призначити її опікуном над сином Стасюком Сергієм Петровичем, 27.02.1987 р.н. р.н., встановлено що в Волочиському районному суді Хмельницької області відкрито провадження у справі визнання  недієздатним Стасюка Сергія Петровичаа за заявою  його матері   Олії Таміли Володимирівни.

Встановлено , що син проживає разом з  матір'ю, знаходиться під її наглядом.

Виходячи з вище вказаного, на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов сім'ї, враховуючи те, що  Оліх Таміла Володимирівна, 14.06.1967 р.н. створила необхідні умови для проживання  Стасюка Сергія Петровича, може бути опікуном, орган опіки і піклування Наркевицької селищної ради дійшов висновку про можливість виконувати обов’язки опікуна громадянкою  Оліх Тамілою Володимирівною.

Селищний голова                          Л.ГУЛА