Семінар-нарада керівників закладів загальної середньої та  дошкільної освіти

Дата: 23.04.2019 16:33

Семінар-нарада керівників закладів загальної середньої

та  дошкільної освіти

23 квітня 2019 року на базі Бубнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулася семінар-нарада директорів, заступників директорів закладів загальної середньої освіти та завідувачів закладів дошкільної освіти Наркевицької ОТГ з теми «Створення Стратегії розвитку закладу освіти».

Засідання семінару відкрила начальник відділу освіти, молоді та спорту Буяр Тетяна Павлівна, наголосивши на тому, що заклади дошкільної та загальної середньої освіти повинні планувати  свою власну діяльність та формувати стратегію розвитку закладу.  Тетяна Павлівна пояснила алгоритм розроблення стратегії розвитку закладу освіти, звернула увагу на основі складові стратегії.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Бубнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Антонюк О. О. розповів про сучасні тенденції в аналітичній діяльності та плануванні стратегічного розвитку закладу загальної середньої освіти. З особливостями планування та стратегічного розвитку закладу загальної середньої освіти присутніх ознайомила директор Бубнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Калинюк Г. В.

У результаті кооперативної роботи учасниками семінару був організаційний аналіз сильних та слабких сторін закладів освіти.

Семінар пройшов активно і результативно.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису