Святкування Дня Перемоги в Наркевицькій ОТГ

Дата: 10.05.2019 08:09

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки. Саме це сьогодні, 9 травня 2019 року, зробили жителі Наркевицької ОТГ. На урочистий мітинг з нагоди 74 річниці з Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні зібралось безліч людей для того, щоб віддати  шану загиблим воїнам, та щоб ще раз нагадати , якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднані нації. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні. День Перемоги – це не свято! Це день пам’яті та вшанування. Тому, пям’ятаймо тих, кого вже немає з нами та шануймо тих, хто ще поруч.

смт. Наркевичі

с. Юхимівці