Дата: 31.05.2019 10:37

30 травня у Наркевицькому МБК відбувся фестиваль дитячих мистецтв "Козацькому роду нема переводу" до дня захисту дітей, де кожна дитина могла вдосталь повеселитися та зрозуміти, що усе для неї. На святі були безкоштовні батути, аніматори, конкурси, веселі старти (де нагороджувалися усі учасники без винятку ) безкоштовне морозиво та солодощі - за сприяння народного депутата України Сергія Петровича Лабазюка. Також гості свята могли посмакувати смачною випічкою! Після усіх веселощів проводилась концертна програма, під час якої нагороджувалися діти громади, які протягом року проявляли себе у різних сферах розвитку. У концертній програмі брали участь маленькі зірочки Наркевицької ОТГ, які показали свої таланти.