семінар-практикум завідувачів та вихователів закладів дошкільної освіти ОТГ

Дата: 07.06.2019 16:08

07 червня 2019 року на базі Наркевицького закладу дошкільної освіти «Сонечко» був проведений семінар-практикум завідувачів та вихователів закладів дошкільної освіти ОТГ на тему: «Реалізація програми «Впевнений старт»  у практику сучасних педагогічних ідей, змісту, технологій задля досягнення нової якості освіти».

Зі вступним словом до учасників заходу звернулася наральник відділу освіти, молоді  та спорту селищної ради Буяр Тетяна Павлівна. Досвідом роботи свого закладу дошкільної освіти поділилася завідувач Наркевицьким ЗДО «Сонечко» Вороніста Наталія Анатоліївна.

Також на семінарі-практикумі  були розглянуті такі питання:

1. Програма «Впевнений старт» як орієнтир формування готовності до навчання в школі. (Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Веретюк Х. Й.).
  2. Програма «Впевнений старт»: зміст і головні принципи. (Вихователь Наркевицького ЗДО «Сонечко» Голанова А. Б. )
  3. Технології складання інтелектуальних карт. (Вихователь Наркевицького ЗДО «Сонечко» Голанова А. Б. )
  4. Практичне заняття «Модистка головних уборів». (Вихователь Наркевицького ЗДО «Сонечко» Голанова А. Б. )

Після проведення заходу відбувся обмін думками між учасниками семінару по впровадженню програми «Впевнений старт» у закладі дошкільної освіти. Вихователі поділилися власним досвідом і сучасним поглядом на готовність до Нової української школи.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису