День селища Наркевичі

Дата: 15.07.2019 14:36

У кожної людини в житті є щось таке сокровенне, найрідніше, без чого вона не може навіть уявити свого життя. Це рідний батьківський край, де вперше дитиною побачила світ, ясне сонечко, дрібні сльозинки дощу на віконному склі, ріжок молодого місяця між міріадами зір, чисту зелену травичку і тисячі різних квіт, які радували серце своїм розмаїттям. Тут кликали в дорогу перші в’юнкі стежинки, які бігли від батьківського порогу у широкий світ. Таким місцем для жителів Наркевичів є їх селище, яке 13 липня святкувало своє день народження.

Люди з навколишніх сіл та, безпосередньо, з Наркевичів насолоджувалися  неабиякою програмою святкування: малюнок на асфальті закликав до участі багато дітей; спортивні змагання « Веселі старти», проведені за підтримки благодійного фонду «Ми Поруч», не залишили без нагороди жодного учасника; відкриття нового магазину тішило око глядачів своїм зовнішнім виглядом, а відкриття перукарні, лотерейним методом, дало змогу одному щасливчику на безкоштовну послугу. Наступне, чим могли звеселитися  люди, - живий концерт біля місцевого фонтану, а діток, - веселі поїздки на цікавому візочку. Далі, у змаганнях на силу «Козацьких розвагах» боролися місцеві силачі, а усі охочі пригощалися смаколиками. Цікавим та насиченим видався святковий концерт, на який завітало багато гостів: народний депутат України Сергій Петрович Лабазюк та його помічник Ряба Валентина Степанівна, директор цукрового заводу Домбровський Роман Григорович, в.о. голови Волочиської РДА Карун Олег Васильович, депутат обласної ради С.В Зозуля, представник від ТОВ « Астарта-Київ» Адамчук Л.П. На святі були нагородженні активісти села, наймолодші жителі та ювіляри. Водночас з концертною програмою, дітки насолоджувалися безкоштовними батутами. Після усіх урочистих дійств усі охочі завітали на веселу дискотеку під відкритим небом.

Спонсорами свята також стали ПП Вигоняйло В.А, Бондарчук М.М, Шевчук Г.М, Павлюк І.О, Новак В.В, Грант Карапетян.

Дякуємо усім, хто долучився до організації та взяв участь у святкуванні дня селища Наркевичі!!!