День села Глядки

Дата: 30.09.2019 09:36

Відзначення Дня села символізує любов до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв, його історії та культури. Саме історія пращурів, притаманні їм мужність, працелюбність, оптимізм, віра в добро і справедливість , багато в чому сприяли зростанню та розвитку усіх сіл та селищ. Впевнено хочеться  сказати, що найбільшим її багатством є його жителі – щирі, привітні та гостинні люди. І лише їх уміле господарювання, любов до рідного села стали основою втілення в життя найзаповітніших мрій, всіх добрих справ та задумів кожної сім”ї.

Саме такі люди, живуть у селі Глядки, де 28 вересня пройшло гучне святкування дня села.

На святі були присутні Голова Наркевицької ОТГ Гула Любов Вячеславівна та староста Чернявського старостинського округу Кара Ольга Володимирівна.

Також, завітали шановні гості: помічники народного депутата України Сергія Лабазюка – Ряба Валентина Степанівна та Пендрак Юрій Анатолійович, представник ТОВ «KERNEL» - Мальований Ігор Павлович.

Усі присутні прийшли з гарними привітаннями та чудовим настроєм, а учасники святкового концерту дарували глядачам та гостям приємні враження та незабутні емоції.Фото без описуФото без опису