Дата: 05.11.2019 11:10

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

______ 2019 року                 смт. Наркевичі                     № _______/2019

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення до зміни « 16.00 землі запасу» після зміни « 01.03 для ведення особистого селянського господарства » за межами с. Юхимівці на території Наркевицької селищної ради гр. Козак Оксані Василівні

Розглянувши заяву гр. Козак Оксани Василівни, проект землеустрою, інші відповідні документи, керуючись ст.12, 79-1, 107, 118, 121, 123, 125, 186 Земельного Кодексу України, ст.25 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

селищна рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення до зміни «16.00 землі запасу» після зміни «01.03 для ведення особистого селянського господарства» площею 2,0000 га (кадастровий номер 6820955700:03:013:0049) за межами с. Юхимівці на території Наркевицької селищної ради, гр. Козак Оксані Василівні.

2. Передати заявнику  безкоштовно у власність вищевказану земельну ділянку.

3. Гр. Козак Оксані Василівні, приступити до використання земельної ділянки після встановлення (відновлення) її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації права у Державному реєстрі речових прав.

4. Інформувати  Волочиське відділення Красилівського ОДПІ ГУДФС у Хмельницькій області, начальника відділу обліку та звітності міської ради і на протязі 5 днів завірену копію.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову  постійної  комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища - Муріна М.Г.

Селищний голова                            Л.В.Гула