Дата: 05.11.2019 11:36

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

______ 2019 року                 смт. Наркевичі                     № _______/2019

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах с. Пахутинці вул. Б. Хмельницького буд. 12

гр. Бадилю Леонтію Сергійовичу та Лотко Ганні Сергіївні

Розглянувши заяву Бадиля Леонтія Сергійовича та Лотко Ганни Сергіївни, технічну документацію, інші відповідні документи, керуючись ст.12, 40, 79-1, 86, 107, 118, 121, 123, 125, 186 Земельного Кодексу України, ст.25 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія селищної ради:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га. (кадастровий номер 6820985300:01:005:0076) – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах          с. Пахутинці вул. Б. Хмельницького буд. 12 гр. Бадилю Леонтію Сергійовичу та Лотко Ганні Сергіївні.

2.   Передати заявникам  безкоштовно у спільну сумісну власність вищевказану земельну ділянку.

3. Гр. Бадилю Леонтію Сергійовичу та Лотко Ганні Сергіївні, приступити до використання земельної ділянки після встановлення (відновлення) її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації права у Державному реєстрі речових прав.

4. Інформувати Волочиське відділення Красилівського ОДПІ ГУДФС у Хмельницькій області. На протязі 5 днів подати завірену копію рішення.

5.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову  постійної  комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища - Муріна М.Г.

Селищний голова                            Л.В.Гула