Про затвердження Програми покращення надання медичної допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність, які отримують програмний гемодіаліз на 2020 рік

Дата: 04.12.2019 08:41

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ ВОЛОЧИСЬКИЙ РАЙОН

НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади

VІІ скликання

61 (позачергова) сесія

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

грудня   2019 року                Наркевичі                                   №

Про затвердження Програми покращення надання медичної допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність, які отримують програмний гемодіаліз на  2020 рік

З  метою поліпшення стану надання медичної допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність, керуючись ст.25, п.22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму покращення надання медичної допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність, які отримують програмний гемодіаліз на  2020 рік  (додається).

2. Фінансовому  відділу селищної  ради  щорічно при формуванні селищного бюджету передбачати фінансування Програми.

3. Хід виконання Програми щорічно заслуховувати   на сесії селищної ради.

4. Рішення тридцять сьомої сесії селищної ради  № 5-37/2018  «Про затвердження Програми покращення надання медичної допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність, які отримують програмний гемодіаліз на 2018 -2019 роки» визнати таким, що втратило чинність з 01.01.2020 року.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  з питань культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення( голова комісії Гоцій В.В.)

Селищний голова                  Л.ГУЛА

рішенням  61 (позачергової)  сесії    селищної  ради

від  21.12.2018року №  -61/2019

Програма

покращення надання медичної допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність, які отримують програмний  гемодіаліз, на 2020 рік

1.Загальна частина

Програма покращення надання медичної допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність, які отримують програмний гемодіаліз, в 2020 році  (далі – Програма) розроблена відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”.

За статистичними даними  на території громади   зареєстровано 2 (дві) особи з хронічною нирковою недостатністю,  яким в залежності від тяжкості хвороби, необхідно три  рази  на тиждень отримувати процедуру програмного гемодіалізу за місцем його проведення у Хмельницькій обласній лікарні. У зв’язку з важким  перебігом  хвороби зазначені хворі потребують медичного супроводу і не можуть користуватися транспортом загального користування.

ІІ. Мета та основні завдання Програми

Мета Програми    покращення надання медичної допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність, які отримують програмний гемодіаліз.

Основні завдання Програми:

• дотримання стандартів та протоколів надання медичної допомоги хворим на  хронічну ниркову недостатність;
    • компенсування витрат пов’язаних з доставкою хворих на хронічну ниркову недостатність, що зареєстровані та постійно проживають на території Наркевицбкої селищної ОТГ, для отримання програмного гемодіалізу. Часткової компенсації підлягають витрати, які складаються з вартості проїзду хворого автомобільним транспортом з місця його постійного проживання до місця проведення процедури гемодіалізу та у зворотному напрямку.;

ІІІ. Очікувані результати від реалізації Програми

Виконання Програми дасть змогу поліпшити стан надання медичної допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність.

IV. Обсяги і джерела фінансування.

Фінансування Програми здійснюється за рахунок  бюджету Наркевицької селищної ради

Прогнозні обсяги та джерела фінансування Програми наведені у додатку.

V. Контроль за виконанням Програми

Контроль за виконанням даного рішення буде покладено на постійну комісію Наркевицкьої селищної ради  з питань  культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення. Відповідно до плану роботи селищної  ради  хід виконання Програми розглядатиметься на сесіях  ради та засіданнях її постійних комісій.

Програми покращення надання медичної допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність, що отримують програмний гемодіаліз                               на 2020 рік

1.

Ініціатор розроблення Програми

2.