Про порядок відрахування комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями до загального фонду місцевого бюджету частини чистого прибутку (доходу)

Дата: 04.12.2019 08:50

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

Наркевицької селищної  об’єднаної  територіальної громади

VІІ скликання

61(позачергова)  сесії

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

грудня 2019 року                        Наркевичі                          №    -61/2019

Про порядок відрахування комунальними

унітарними підприємствами та їх об’єднаннями

до загального фонду місцевого бюджету частини

чистого прибутку (доходу)

Керуючись ст. 43  Закону України  «Про  місцеве  самоврядування в Україні» , відповідно до пункту 9 частини 1 статті 69 Бюджетного кодексу України, з врахуванням норм, п. 5 розділу XIX Податкового Кодексу України, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.  Затвердити Порядок відрахування до місцевого бюджету комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями,  які зареєстровані на  території селищної ради, частини чистого прибутку (доходу) (додаток 1).

2.  Довести дане рішення для виконання до комунальних господарств громади.

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова Павлюк І.О.).

Селищний голова                                Л.ГУЛА

рішенням 61(позачергової) сесії

селищної ради від 21.12.2019 року

від 21.12.2019 року   №   -61/2019

відрахування комунальними унітарними підприємствами та їх

об’єднаннями до місцевого бюджету частини чистого прибутку (доходу)

1.  Згідно з цим Порядком частина чистого прибутку (доходу), що відраховується комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями  до місцевого бюджету визначається виходячи з обсягу чистого прибутку (доходу), розрахованого згідно з положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку в розмірі 10 відсотків.

2.  Розрахунок  частини  чистого прибутку (доходу) разом  з  фінансовою звітністю,  складеною  відповідно до положень (стандартів)  бухгалтерського

обліку,   подається    комунальними   унітарними     підприємствами    та    їх

об’єднаннями   до  органів  державної  податкової  служби  за базовий  звітний (податковий)  період, що дорівнює календарному кварталу.

3.   Частина    чистого  прибутку  (доходу)   сплачується   комунальними унітарними   підприємствами та     їх   об’єднаннями   до   місцевого   бюджету наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності за відповідний  період  протягом 10 календарних  днів, що настають  за  останнім днем  відповідного граничного строку подання звітності.

4.  Частина  чистого прибутку (доходу), що  підлягає  сплаті до  місцевого бюджету, визначається комунальними  унітарними     підприємствами    та    їх  об’єднаннями  відповідно до форми розрахунку, встановленої  ДФС.

Секретар ради                 Т.КОЗАК