Хмельницька область, Хмельницький район

Про надання дозволу ПП “Аграрна компанія 2004” на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під польовими дорогами, розташованих у масиві земель сільськогоспода

Дата: 29.11.2019 15:21

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

______ 2020 року                 смт. Наркевичі                     № _______/2020

Про надання дозволу ПП “Аграрна компанія 2004”

на розробку технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельних ділянок в натурі

(на місцевості) під польовими дорогами,

розташованих у масиві земель

сільськогосподарського призначення

за межами населених пунктів Наркевицької

селищної ради для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

Розглянувши клопотання вх. № 707 від 29.11.2019 року ПП “Аграрна компанія 2004” про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під польовими дорогами, розташованих у масиві земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів Наркевицької селищної ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, керуючись ст. ст. 2,12,37-1,79-1,107,123, 125, 134, 186 Земельного кодексу України,  ст. 26 Закону України «Про державний земельний кадастр», п. 21 Розділу Х Закону України «Перехідних положень» Земельного кодексу України, Законом України « Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» сесія селищної ради ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл ПП “Аграрна компанія 2004” на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під польовими дорогами, розташованих у масиві земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів Наркевицької селищної ради Волочиського району Хмельницької області, з метою передачі в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 7 років згідно додатком до рішення.

2. Рекомендувати ПП “Аграрна компанія 2004”

2.1) Замовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у землевпорядній організації, яка має право на проведення робіт із землеустрою.

2.2) Розроблену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) подати на чергову сесію Наркевицької селищної ради для її затвердження.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Муріна М.Г.

Селищний голова                                         Л.В.Гула