Дата: 09.12.2019 13:16

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

______ 2019 року                 смт. Наркевичі                     № _______/2019

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах с. Кущівка, вул. Терешкової буд. 8

гр. Капурі Володимиру Терентійовичу

Розглянувши заяву Капури Володимира Терентійовича, технічну документацію, інші відповідні документи, керуючись ст.12, 40, 79-1, 86, 107, 118, 121, 123, 125, 186 Земельного Кодексу України, ст.25 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія селищної ради:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га. (кадастровий номер 6820988600:03:001:0129) – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах          с. Кущівка, вул. Терешкової буд. 8 гр. Капурі Володимиру Терентійовичу.

2. Передати заявнику  безкоштовно у власність вищевказану земельну ділянку.

3. Гр. Капурі Володимиру Терентійовичу, приступити до використання земельної ділянки після встановлення (відновлення) її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації права у Державному реєстрі речових прав.

4. Інформувати Волочиське відділення Красилівського ОДПІ ГУДФС у Хмельницькій області. На протязі 5 днів подати завірену копію рішення.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову  постійної  комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища - Муріна М.Г.

Селищний голова                            Л.В.Гула