Нарада керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти 13 листопада 2019 року

Дата: 15.11.2019 10:31

Нарада керівників закладів загальної середньої та

дошкільної освіти 13 листопада 2019 року

13 листопада 2019 року  в приміщенні актової зали селищної ради відбулася Нарада керівників та заступників керівників закладів загальної середньої освіти та керівників дошкільної освіти закладів  Наркевицької ОТГ.

На нараді розглянулись питання про організацію роботи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти у 2019/2020 навчальному році;  про організацію роботи закладів загальної середньої освіти в інформацій системі управління освітою; про організацію участі педагогів у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2020»; про результати перевірки книг наказів з основної діяльності в дошкільних навчальних закладах .

Із зазначених питань виступили: Тетяна Буяр - начальник відділу освіти, Людмила Мельник – головний спеціаліст відділу освіти, Христина Веретюк – головний спеціаліст відділу освіти.Фото без описуФото без описуФото без опису