Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із зміною цільового призначення, із земель комунальної власності яка знаходиться на території Наркевицької селищної ради Шпортак Людмилі Йосипів

Дата: 19.02.2020 09:56

ПРОЄКТ  РІШЕННЯ

______ 2020 року                  Наркевичі                     № _______/2020

Про надання дозволу на розробку проєкту

землеустрою  щодо відведення земельної ділянки

у власність із зміною цільового призначення,

із земель комунальної власності яка

знаходиться на території Наркевицької селищної

ради Шпортак Людмилі Йосипівні

Розглянувши заяву гр. Шпортак Людмили Йосипівни керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 50 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», прикінцевими та перехідними положеннями Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», Постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004 р. № 677 «Про затвердження порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок» сесія селищної ради.

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл гр. Шпортак Людмилі Йосипівні на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із зміною цільового призначення із земель комунальної власності (кадастровий номер 6820985300:04:007:0677) площею 1,3075 га цільове призначення до зміни 01.02 для ведення фермерського господарства, цільове призначення після зміни 01.03 - для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться на території Наркевицької селищної ради, Волочиського району, Хмельницької області.

2. Рекомендувати гр. Шпортак Людмилі Йосипівні звернутись в землевпорядну організацію, яка має право на виконання землевпорядних робіт, для замовлення проєкту землеустрою на вищевказану земельну ділянку.

3. Розроблений та погоджений у встановленому законодавством порядку проєкт землеустрою подати на затвердження чергової сесії Наркевицької селищної ради.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову  постійної  комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища - Муріна М.Г.

Селищний голова                            Л.В.Гула