Про надання дозволу Наркевицькій селищній раді на поділ земельної ділянки комунальної власності, що знаходяться на території Наркевицької селищної ради

Дата: 13.01.2020 15:16

ПРОЄКТ  РІШЕННЯ

______ 2020 року                Наркевичі                     № _______/2020

Про надання дозволу Наркевицькій

селищній раді на поділ земельної

ділянки комунальної власності, що

знаходяться на території Наркевицької селищної ради

Керуючись  ст.12 ЗК України, ст.ст. 25,56 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійної  комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології, соціального розвитку селища, селищна рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Наркевицькій селищній раді на поділ земельної ділянки комунальної власності (категорія земель - землі сільськогосподарського призначення), площею 18,8745 га за кадастровим номером 6820984300:03:007:0003 17.00 Землі резервного фонду (землі, створені органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування у процесі приватизації сільськогосподарських угідь, які були у постійному користуванні відповідних підприємств, установ та організацій) що знаходиться на території Наркевицької селищної ради.

2. Рекомендувати голові селищної ради Гулі Л.В. замовити технічну документацію щодо поділу земельної ділянки, після проведення поділу зареєструвати право комунальної власності на новоутворені земельні ділянки у відповідності до вимог законодавства.

3.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Муріна М.Г.

Селищний голова                                Л.В.ГУЛА