Про стан забезпечення заходів щодо запобігання занесенню і поширенню гострої респіраторної хвороби, причиненої корона вірусом COVID -19 на території Наркевицької територіальної громади

Дата: 17.03.2020 11:54

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ ВОЛОЧИСЬКИЙ РАЙОН

НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Наркевицька селищна об’єднана територіальна громада

вул. Незалежності,2, смт.Наркевичі, Волочиський р-н, Хмельницька обл., 31260

тел./факс (03845) 6-11-96,e-mail:  nsr_otga@ukr.net кодЄДРПОУ 04403444

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

17  березня   2020 року                           Наркевичі                               № 25-р

Про стан забезпечення заходів щодо запобігання  занесенню і поширенню гострої респіраторної хвороби, причиненої корона вірусом COVID -19 на території Наркевицької територіальної громади

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», до статей 28, 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», керуючись розпорядженням КМУ від 03.02.2020 №93-р “Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019- nCoV“, розпорядженням голови Хмельницької ОДА від 11.03.2020 р. за № 244/2020-р «Про запобігання поширенню коронавірусу COVID -19 на території Хмельницької області», з метою попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) на території Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади, з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, ввести обмежувальні заходи на території Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади, а саме:

1. Обмежити проведення політичних, соціальних, релігійних, спортивних заходів на території Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади за масовою участю жителів до стабілізації ситуації.
  2. Рекомендувати призупинити роботу розважальних закладів, закладів громадського харчування в т.ч. кафе, барів  незалежно від форм власності, розміщених на території громади.
  3. Забезпечити недопущення до роботи працівників підприємств та установ, які розташовані на території Наркевицької селищної  об’єднаної територіальної громади  з ознаками інфекційного захворювання.
  4. Забезпечити проведення  поточної дезінфекції у місцях масового скупчення людей на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форми власності.

5.    Посилити інформаційно - роз’яснювальну роботу з населенням, щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією.

6. Начальнику організаційного відділу, інформаційному відділу  забезпечити широке інформування, анонсування та висвітлення даного розпорядження з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом CОVID – 19, із залученням електронних та друкованих засобів масової інформації.

7.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Секретар виконавчого комітету                        Т.М.КОЗАК