Р І Ш Е Н Н Я № 37 Про затвердження кошторисної документації на капітальний ремонт

Дата: 26.03.2020 10:25

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ ВОЛОЧИСЬКИЙ РАЙОН

НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади

4 засідання

Р І Ш Е Н Н Я

12  березня    2020 року                  Наркевичі                               №  37

Про затвердження кошторисної

документації на капітальний

ремонт

Керуючись  ст. 31 п.1 самоврядних повноважень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», порядком затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. № 560, розглянувши проектно-кошторисну документацію,  виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити кошторисну частину  проектної документації по об’єкту «Капітальний ремонт вул. Театральна, пров. Парковий, пров.Театральний, пров. Мистецький, смт.Наркевичі Волочиського району Хмельницької області» вартістю 2386,591 тис. грн. ( два мільйони триста вісімдесят шість тисяч п’ятсот дев’яносто  одна  грн. ).

2. Делегувати функції замовника на здійснення капітального ремонту вул. Театральна, пров. Парковий, пров. Театральний, пров. Мистецький, смт.Наркевичі Волочиського району Хмельницької області Державному Підприємству « Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг»

3. Передати кошторисну документацію замовнику.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника економічного відділу та інвестицій селищної ради Васіліну А.В.

Секретар  селищної ради        ___________       Козак Т.М.