Дата: 04.06.2020 08:45

ПРОЄКТ   РІШЕННЯ

______ 2020 року                 Наркевичі                     № _______/2020

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення до зміни «01.02 для ведення фермерського господарства» після зміни «01.03 для ведення особистого селянського господарства» на території Наркевицької селищної ради гр. Камінській Наталії Володимирівні

Розглянувши заяву гр. Камінської Наталії Володимирівни, проєкт землеустрою, інші відповідні документи, керуючись ст.12, 79-1, 107, 118, 121, 123, 125, 186 Земельного Кодексу України, ст.25 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення до зміни «01.02 для ведення фермерського господарства) » після зміни «01.03 для ведення особистого селянського господарства» площею 1,5658 га (кадастровий номер 6820985300:04:007:0670) на території Наркевицької селищної ради, гр. Камінській Наталії Володимирівні.

2. Передати заявнику  безкоштовно у власність вищевказану земельну ділянку.

3. Гр. Камінській Наталії Володимирівні, приступити до використання земельної ділянки після встановлення (відновлення) її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації права у Державному реєстрі речових прав.

4. Інформувати Волочиське відділення Красилівського ОДПІ ГУДФС у Хмельницькій області. На протязі 5 днів подати завірену копію рішення.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову  постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища - Муріна М.Г.

Селищний голова                            Л.В.Гула