Про припинення договору оренди земельної ділянки з гр. Шарамко В.М.

Дата: 01.06.2020 08:50

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

______ 2020 року                       Наркевичі                      №  _____/2020

Про припинення договору оренди

земельної ділянки з гр. Шарамко В.М.

Розглянувши заяву гр. Шарамко Василя Миколайовича, про припинення договору  оренди  земельної ділянки у зв’язку з ліквідацією. Керуючись Земельним кодексом України, ст. 26 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду  землі»,  селищна рада

в и р і ш и л а:

1. Гр. Шарамко Василю Миколайовичу припинити право оренди

земельної ділянки із земель житлової та громадської забудови зареєстрованого у Волочиському відділі реєстрації ХРФ ДП ЦДЗК запис № 040675000001 від 16.01.2006 року площею 0,0052 га кадастровий номер 6820985300:01:004:0001 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: с. Пахутинці, Волочиського району, Хмельницької області в зв’язку з ліквідацією.

1. Рекомендувати гр. Шарамко Василю Миколайовичу  звернутися в

органи Державної реєстрації, для оформлення документів щодо розірвання договору оренди земельної ділянки.

1. Спеціалісту-землевпоряднику провести відповідні зміни в документації згідно чинного законодавства України.

4.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Муріна М.Г.

Селищний голова                                 Любов Гула