Про передачу земельної ділянки в приватну власність за межами смт. Наркевичі для ведення особистого селянського господарства гр. Чорному Миколі Дем’яновичу

Дата: 14.08.2020 10:25

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

______ 2020 року                     Наркевичі                     № _______/2020

Розглянувши заяву та подані документи гр. Чорного Миколи Дем’яновича, інші відповідні документи, керуючись ст. 12, 79-1, 118, 121, 123, 125, Земельного Кодексу України, ст.25 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

1. Передати земельну ділянку із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності в приватну власність (код КВЦПЗ 01.03) для ведення особистого селянського господарства площею 2,0000 га кадастровий номер 6820981500:04:027:0007, за межами смт. Наркевичі на території Наркевицької селищної ради Волочиського району, Хмельницької області гр. Чорному Миколі Дем’яновичу.

2. Гр. Чорному Миколі Дем’яновичу, приступити до використання земельної ділянки після встановлення (відновлення) її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації права у Державному реєстрі речових прав.

3. Інформувати Волочиське відділення Красилівського ОДПІ ГУДФС у Хмельницькій області. На протязі 5 днів подати завірену копію рішення.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову  постійної  комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища - Муріна М.Г.

Селищний голова                            Любов ГУЛА