Р І Ш Е Н Н Я № 110 Про виявлення безгосподарного майна та затвердження Акту обстеження безгосподарчої гідротехнічної споруди водного об’єкту в селі Шмирки

Дата: 21.09.2020 10:46

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ ВОЛОЧИСЬКИЙ РАЙОН

НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади

9  засідання

Р І Ш Е Н Н Я

14 серпня  2020 року                      Наркевичі                               № 110

Про виявлення безгосподарного майна

та затвердження Акту обстеження

безгосподарчої гідротехнічної

споруди водного об’єкту

в селі Шмирки

Відповідно статті 335 Цивільного кодексу України,  статей  29,60   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою поставлення на облік виявлених об’єктів  нерухомого майна як безхазяйного майна, зберігання та прийняття їх до комунальної власності, виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити Акт № 29 від 12.08.2020 року оприбуткування гідротехнічної споруди водного об’єкту на рахунок Наркевицької селищної ради.

2. Доручити фінансовому відділу  селищної ради звернутись до державного реєстратора прав на нерухоме майно та їх обтяжень для взяття на облік безгосподарного майна, що виявлено при обстеженні гідротехнічної споруди водного об’єкту  площею 12,8039 га за межами населеного пункту села Шмирки по вулиці Кутова,45  Наркевицької селищної ради Волочиського району Хмельницької області.

3. Виконавчому комітету селищної ради  про  взяття на облік  безгосподарного майна подати оголошення в районну газету «Зоря» та оприлюднити на офіційному веб-сайті Наркевицької селищної ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконавчого комітету селищної ради Козак Т.М.

Селищний голова ___________Л.ГУЛА