Доповідь Голови Наркевицької селищної територіальної Виборчої комісії на першій сесії селищної

Дата: 15.12.2020 11:26

Доповідь

Голови Наркевицької селищної територіальної

Виборчої комісії на першій сесії селищної

Ради VІІІ скликання  01.12.2020 р.

Шановні голово, депутати, запрошені!

Відповідно до Постанови № 3 від 25.08.2020 року  Хмельницької районної територіальної виборчої комісії Хмельницької області  «Про утворення та формування складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій, а також призначення голові заступників голів та секретарів сільських та селищних територіальних виборчих комісій», Постановою № 8 від 02.09.2020 р Хмельницької районної територіальної виборчої комісії Хмельницької області «Про зміни в складі сільських та селищних територіальних виборчих комісіях Хмельницького району Хмельницької області», Постановою № 9 від 06.09.2020 Хмельницької районної територіальної виборчої комісії Хмельницької області «Про змінив складі сільських та селищних територіальних виборчих комісіях Хмельницького району» було сформовано Наркевицьку селищну територіальну виборчому комісії Хмельницького району Хмельницької області у складі 18 чоловік.

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 196, частини другої, третьої статті 197, статті 199, пункту 2 частини другої статті 206 Виборчого кодексу України  Наркевицька селищна територіальна виборча комісія  № 5 від  07.09.2020 р   утворила  7 багатомандатних виборчих округів  по виборах депутатів Наркевицької селищної ради VІІІ скликання. Селищною територіальною виборчою комісією було зареєстровано 70 кандидатів у депутаті наркевицької селищної ради.

Кількість  виборців виборців включених до списку виборців на виборчих дільницях по громаді  становила 4698 чол. Взяло участь у голосуванні 2306 виборців.

Наркевицька селищна виборча комісія на своєму засіданні 26 жовтня 2020 року розглянувши протоколи 14 дільничних виборчих комісій відповідно до  пункту 1 частини першої, частини другої –п'ятої  статті 268  Виборчого кодексу України   встановила результати голосування з виборів депутатів Наркевицької селищної ради по багатомандатних виборчих округах:

У  багатомандатному виборчому окрузі  № 1, який мав 3 мандати:

• Кількість виборців, включених до списку виборців на виборчій дільниці – 529;
  • Кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені – 272.

Козак Тетяна Михайлівна – 87 голосів виборців (32%);

Павлюк Інна Олегівна – 41 голосів виборців (15%);

Звєрєв Максим Олегович – 33 голосів виборців (12%).

У  багатомандатному виборчому окрузі  № 2, який мав 3 мандати:

• Кількість виборців, включених до списку виборців на виборчій дільниці – 528;
  • Кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені – 170.

Чорна Ліна Анатоліївна – 40 голосів виборців (23%);

Бельовський Олександр Володимирович – 31 голосів виборців (18%);

Новак Віктор Володимирович – 22 голосів виборців (13%).

У  багатомандатному виборчому окрузі  № 3, який мав 3 мандати:

• Кількість виборців, включених до списку виборців на виборчій дільниці – 728;
  • Кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені – 275.

Бернат Аліна Анатоліївна – 66 голосів виборців (24%);

Гаврилюк Єлизавета Анатоліївна – 51 голосів виборців (19%);

Паламарчук Наталія Олександрівна– 37 голосів виборців (13%).

У  багатомандатному виборчому окрузі  № 4, який мав 3 мандати:

• Кількість виборців, включених до списку виборців на виборчій дільниці – 625;
  • Кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені – 343.

Сторожук Ніна Броніславівна– 76 голосів виборців (22%);

Мурін Микола Григорович – 57 голосів виборців (17%);

Дзьобан Микола Володимирович– 51 голосів виборців (15%).

У  багатомандатному виборчому окрузі  № 5, який мав 4 мандати:

• Кількість виборців, включених до списку виборців на виборчій дільниці – 867;
  • Кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені – 408.

Ващук Галина Володимирівна– 98 голосів виборців (24%);

Гоцій Володимир Володимирович – 87 голосів виборців (21%);

Коваль Анатолій Олександрович– 34 голосів виборців (8%);

Пастух Леся Євгенівна – 29 голосів виборців (7%).

У  багатомандатному виборчому окрузі  № 6, який мав 3 мандати:

• Кількість виборців, включених до списку виборців на виборчій дільниці – 770;
  • Кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені – 481.

Дзюмак  Євгенія Євненіївна– 122 голосів виборців (25%);

Бачок Сергій Тимофійович – 110 голосів виборців (23%);

Ковальчук Володимир Анатолійович– 95 голосів виборців (20%).

У  багатомандатному виборчому окрузі  № 7, який мав 3 мандати:

• Кількість виборців, включених до списку виборців на виборчій дільниці – 519;
  • Кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені – 357.

Підкалюк Світлана Миколаївна– 90 голосів виборців (25% );

Байдак Валентина Володимирівна – 79 голосів виборців (22%);

Антонюк Олександр Олександрович – 62   голосів виборців ( 17%;)

Наркевицькою селищною територіальною виборчою комісією був зареєстрований один кандидат на посаду Наркевицького селищного голови Гула Любов Вячеславівна.

Кількість виборців, включених до списку виборців 4698;

Кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені 2306

Кількість голосів виборців, поданих за кандидата на посаду селищного голови Гулу Любов Вячеславівну – 2180  ( що становить 94,5%).

Шановні голово, депутати!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого чергового обрання на відповідальні посади. Переконані, що Ваші професійні якості, досвід роботи, енергія і цілеспрямованість будуть завжди стояти на варті інтересів жителів всієї громади та держави. Нехай ніколи не вичерпується Ваша особиста людська принадність, доброта, відкритість, порядність, толерантність, прагнення прийти на допомогу всім, хто на неї потребує.