ПОРЯДОК ВИКОНАННЯ АДМІНІСТРАТИВНОГО СТЯГНЕННЯ У ВИГЛЯДІ ГРОМАДСЬКИХ РОБІТ

Дата: 21.12.2020 09:43

Волочиський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області ІНФОРМУЄ ЩОДО ПорядКУ виконання адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт

Виконання постанови суду (судді) про накладення адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт покладається на уповноважений орган з питань пробації.

Виконання стягнення у вигляді громадських робіт здійснюється шляхом залучення порушників до суспільно корисної праці, види якої визначають органи місцевого самоврядування.

Громадські роботи порушники виконують на об’єкті в межах адміністративно-територіальної одиниці відповідно до місця проживання у вільний від роботи чи навчання час.

Строк стягнення у вигляді громадських робіт обчислюється в годинах, протягом яких порушник виконував визначену суспільно корисну працю.

Громадські роботи виконуються не більш як чотири години на день, а неповнолітніми - дві години на день.

Щороку на початку року уповноважений орган з питань пробації надсилає запит до органів місце вого самоврядування щодо визначення видів громадських робіт та переліку об’єктів, на яких порушники виконуватимуть такі роботи.