Протокол 3 (позачергової) сесії VIII

Дата: 25.01.2021 10:34

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ ВОЛОЧИСЬКИЙ РАЙОН

НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади

VIII скликання

III (позачергова) сесія

П Р О Т О К О Л

15 січня 2021                                                                                                      смт. Наркевичі
Пленарне засідання                                                                                           вул. Незалежності, 2

На третю (позачергову) сесію прибуло 16 депутатів із 22 обраних депутатів селищної ради.

Були присутні: Антонюк О.О., Байдак В.В., Бельовський О.В., Бернат А.А., Бачок С.Т., Гаврилюк Є.А., Гоцій В.В., Дзьобан М.В., Дзюмак С.Є., Звєрєв М.О., Коваль А.О., Ковальчук В.А., Козак Т.М., Павлюк І.О., Паламарчук Н.О., Сторожук Н.Б.

Відсутні депутати: Ващук Г.В., Мурін М.Г., Новак В.В., Пастух С.М., Підкалюк С.М., Чорна Л.А.

ВІДКРИТТЯ ТРЕТЬОЇ СЕСІЇ

ЗВУЧИТЬ ГІМН УКРАЇНИ

1. СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову, яка поставила на затвердження порядок денний пленарного засідання третьої (позачергової) сесії:

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. «Про звернення депутатів Наркевицької селищної ради Хмельницької області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) щодо ситуації з підвищенням тарифів на газ, послуг з розподілу природного газу, електроенергію»
  2. «Про звернення депутатів Наркевицької селищної ради Хмельницької області до виконавчого директора регіональної філії «Південно-Західної залізниці» АТ «Укрзалізниця» Мироновича Артема Валерійовича, начальника відокремленого підрозділу Жмеринської дирекції залізничних перевезень Державного територіально-галузевого об’єднання «Південна-Західна залізниця» Бураковського Володимира Леонідовича»

ЗА – 16                  ПРОТИ – 0                  УТРИМАЛИСЬ – 0                  НЕ ГОЛОСУВАЛИ – 0

ХІД РОБОТИ

1. СЛУХАЛИ: Гулу Л.В., щодо проекту рішення № 1-3/2020 «Про звернення депутатів Наркевицької селищної ради Хмельницької області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) щодо ситуації з підвищенням тарифів на газ, послуг з розподілу природного газу, електроенергію». Виступаюча повідомила про звернення депутатської фракції Політичної партії «За майбутнє» щодо скликання позачергової сесії з метою розгляду проекту звернення щодо скасування постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг від 30.12.2020 року № 2784.

ГОЛОСУВАЛИ: за проект рішення № 1-3/2020

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО

2. СЛУХАЛИ: Гулу Л.В., щодо проекту рішення № 2-3/2020 «Про звернення депутатів Наркевицької селищної ради Хмельницької області до виконавчого директора регіональної філії «Південно-Західної залізниці» АТ «Укрзалізниця» Мироновича Артема Валерійовича, начальника відокремленого підрозділу Жмеринської дирекції залізничних перевезень Державного територіально-галузевого об’єднання «Південна-Західна залізниця» Бураковського Володимира Леонідовича». Виступаюча повідомила про те, що жителі населених пунктів громади через брак часу не мають можливості отримати послуги, які надаються у місті Волочиську: Волочиська районна лікарня, Волочиське управління соціального захисту населення, відділення пенсійного Фонду України у Хмельницькій області, відділ державної реєстрації актів цивільного стану, відділення фіскальної служби та багато інших установ.

ГОЛОСУВАЛИ: за проект рішення № 2-3/2020

ЗА – 16                  ПРОТИ – 0                  УТРИМАЛИСЬ – 0                  НЕ ГОЛОСУВАЛИ – 0

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО

Питання порядку денного винесені на розгляд пленарного засідання третьої (позачергової) сесії розглянуто.

Селищний голова оголосила про закриття третьої (позачергової) сесії.

Звучить гімн України.

Селищний голова ______________Л.В.ГУЛА