Протокол 5 сесії VIII скликання

Дата: 22.03.2021 09:24

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ ВОЛОЧИСЬКИЙ РАЙОН

НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади

VIII скликання

V сесія

П Р О Т О К О Л

15 березня 2021                                                                                                 смт. Наркевичі
Пленарне засідання                                                                                           вул. Незалежності, 2

На п’яту сесію прибуло 16 депутатів із 22 обраних депутатів селищної ради.

Були присутні: Байдак В.В., Бачок С.Т., Бернат А.А., Ващук Г.В., Гаврилюк Є.А., Дзьобан М.В., Звєрєв М.О., Ковальчук В.А., Козак Т.М., Мурін М.Г., Новак В.В., Павлюк І.О., Паламарчук Н.О., Підкалюк С.М., Сторожук Н.Б., Чорна Л.А.

Відсутні депутати: Антонюк О.О., Бельовський О.В., Гоцій В.В., Дзюмак С.Є., Коваль А.О., Пастух Л.Є.

ВІДКРИТТЯ П’ЯТОЇ СЕСІЇ

ЗВУЧИТЬ ГІМН УКРАЇНИ

1. СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову, яка внесла пропозицію включити до порядку денного проекти рішень, які попередньо розглянуті профільними постійними комісіями ради:
  1. «Про завершення приватизації шляхом викупу об’єкта малої приватизації-нежитлова будівля – склад»
  2. «Про завершення приватизації шляхом викупу об’єкта малої приватизації-нежитлова будівля – гараж»
  3. «Про завершення приватизації шляхом викупу об’єкта малої приватизації-нежитлова будівля – адмінприміщення»

Головуюча запропонувала затвердити порядок денний п’ятої сесії селищної ради із змінами та доповненнями.

1. «Про внесення змін до селищного бюджету на 2021 рік»
  2. «Про реорганізацію фельдшерських пунктів комунального некомерційного підприємства « Центр первинної метко-санітарної допомоги Наркевицької селищної ради» в медичні пункти тимчасового базування»
  3. «Про затвердження Програми фінансової підтримки засобів масової інформації – Волочиській районній газеті «Зоря»
  4. «Про затвердження положення про порядок передачі в оренду комунального майна Наркевицької селищної ОТГ»