Протокол 6 сесії VIII скликання

Дата: 13.05.2021 09:01

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ ВОЛОЧИСЬКИЙ РАЙОН

НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади

VIII скликання

VI сесія

П Р О Т О К О Л

27 квітня 2021                                                                                                    смт. Наркевичі
Пленарне засідання                                                                                           вул. Незалежності, 2

На шосту сесію прибуло 16 депутатів із 22 обраних депутатів селищної ради.

Були присутні: Антонюк О.О., Байдак В.В., Бернат А.А., Гаврилюк Є.А., Гоцій В.В., Дзюмак С.Є., Дзьобан М.В., Ковальчук В.А., Козак Т.М., Мурін М.Г., Павлюк І.О., Паламарчук Н.О., Пастух Л.Є., Підкалюк С.М., Сторожук Н.Б., Чорна Л.А.

Відсутні депутати: Бачок С.Т., Бельовський О.В., Ващук Г.В., Звєрєв М.О., Коваль А.О., Новак В.В.

ВІДКРИТТЯ ШОСТОЇ СЕСІЇ

ЗВУЧИТЬ ГІМН УКРАЇНИ

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову, яка внесла пропозицію включити до порядку денного проекти рішень, які попередньо розглянуті профільними постійними комісіями ради:

1. «Про внесення змін до штатного розпису Бубнівського дошкільного навчального закладу»
  2. «Про внесення змін до штатного розпису Наркевицького дошкільного навчального закладу»
  3. «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Наркевицької селищної ради»

Головуюча запропонувала затвердити порядок денний шостої сесії селищної ради із змінами та доповненнями.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. «Звіт селищного голови Гули Л.В. про роботу виконавчого комітету Наркевицької селищної ради за 2020 рік»
  2. «Про внесення змін до селищного бюджету на 2021 рік»
  3. «Звіт про виконання селищного бюджету за 1 квартал 2021 року»