За вчинення грабежу та шахрайства місцевого мешканця засуджено до 4 років ув’язнення

Дата: 30.08.2021 09:45

Прокурорами Волочиської окружної прокуратури у суді доведено вину 46-річного місцевого мешканця у вчиненні грабежу (ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України) та шахрайства (ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України).

Встановлено, що неодноразово раніше судимий чоловік, після звільнення із місць позбавлення волі на шлях виправлення не став та знову вчинив злочини проти власності.

Так, у квітні 2020 року він зловживаючи довірою, під приводом здійснення телефонного дзвінка, попросив у потерпілого мобільний телефон. Останній, будучи введеним в оману, передав мобільний телефон «Xiaomi» вартістю 2000 грн. Як наслідок, чоловік шахрайським способом заволодів телефоном та зник з поля зору потерпілого.

Окрім того, у березні 2021 в одному із магазинів зловмисник підгледів як потерпіла перераховувала власні кошти та відразу вирішив ними заволодіти. Попрямувавши за нею слідом, на безлюдній частині дороги він штовхнув жінку на землю, відкрито вирвав гаманець майже з 3 тисячами гривень.

Однак скористатись викраденим зловмисник не встиг, так як «по гарячих слідах» його затримали працівники поліції.

Вироком Волочиського районного суду засудженому призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі.

Прокурор Волочиської

окружної прокуратури                                                          О. Блажієвський