За замах на вбивство судитимуть жителя Хмельниччини

Дата: 30.09.2021 08:38

За замах на вбивство судитимуть жителя Хмельниччини

За процесуального керівництва Волочиської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт за обвинуваченням жителя Хмельницького району 1976 р.н. за замах на умисне вбивство свого знайомого.

Чоловік раніше судимий за вчинення умисного вбивства та відбув покарання у виді 8 років позбавлення волі.

Подія сталася у липні цього року в одному із будинків с. Трительники (Наркевицька ОТГ).

Обвинувачений наніс один удар ножем спереду в ліву, верхню частину грудної клітини, чим заподіяв небезпечні для життя тілесні ушкодженні, котрі без надання медичної допомоги, за звичайним своїм перебігом, могли закінчитися смертю.

Чоловіка в порядку ст. 208 КПК України та обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Його дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 15, п. 13 ч. 2 ст. 115 КК України (закінчений замах на умисне вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство).

Найвища міра покарання, яка загрожує обвинуваченому є довічне позбавлення волі.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прокурор окружної прокуратури                                                  В. Годованюк