РРО ДЛЯ ФОПів – «ЄДИННИКІВ» У 2022 РОЦІ

Дата: 21.12.2021 10:39

РРО ДЛЯ ФОПів – «ЄДИННИКІВ» У 2022 РОЦІ

Волочиська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Хмельницькій області інформує, що з 01.01.2022 року набирають чинності положення  абзацу 4 пункту 61 підрозділу ХХ  «Перехідні положення»  Податкового кодексу України згідно з якими фізичні особи – підприємці , що перебувають на спрощеній системі оподаткування, а саме –платники єдиного податку ІІ – ІV груп, зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій ( далі – РРО) та /або програмні реєстратори розрахункових операцій ( далі ПРРО) для здійснення розрахункових операцій.

Використання ПРРО значно спрощує процес реєстрації розрахункових операцій. Рекомендуємо використовувати матеріали банеру «Програмні РРО», що розміщений за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/.

Матеріали банеру містять актуальні нормативно-правові акти , які регулюють відносини у сфері реєстрації та застосування РРО/ПРРО, відповіді на поширені питання, що надходять до ДПС від користувачів ПРРО, презентаційні матеріали тощо.

Також у банері наявні покрокові інструкції зі встановлення та налаштування ПРРО (https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy-/.

Повідомлення для платників Єдиного податку