Незаконно збував психотропні речовини: викрито жителя міста Волочиська

Дата: 23.12.2021 11:02

Незаконно збував психотропні речовини: викрито жителя міста Волочиська

За процесуального керівництва Волочиської окружної прокуратури ВП №2 Хмельницького РУП викрито та повідомлено про підозру 46 – річного місцевого жителя, який незаконно збував особливо небезпечну психотропну речовину.

У 2021 році правоохоронцями зафіксовано факти незаконної діяльності підозрюваного щодо збуту заборонених речовин за грошову винагороду жителям міста Волочиськ.

Під час санкціонованого обшуку в його помешканні вилучено згортки з психотропними речовинами.

Дії чоловіка кваліфіковано за ч. 2 ст. 307 (зберігання з метою збуту, а також незаконний збут особливо небезпечних психотропних речовин, вчиненому повторно), ч. 2 ст. 309 (незаконне придбання та зберігання психотропних речовин без мети збуту, у великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Зловмисника затримано на «гарячому» в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Наразі йому обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

У кримінальному провадженні здійснюється комплекс слідчих (розшукових) дій, спрямованих на всебічне та повне дослідження його обставин.

Досудове розслідування здійснюється слідчим відділом ВП №2 Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області.

Довідково: санкція статті інкримінованого злочину передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Волочиська окружна прокуратура