Майже на 8 мільйонів менше: чому зручно сплачувати за газ частинами
Майже на 8 мільйонів менше: чому зручно сплачувати за газ частинами
Переваги тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» від ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», стають все вагомішими зі зменшенням температури повітря надворі.
За використане у грудні блакитне паливо підписники вигідної пропозиції сплатили загалом на 5,8 млн грн менше, порівняно з витратами за фактичне споживання.
Сумарні рахунки за листопад і грудень споживачів, що сплачують за енергоресурс частинами, "схудли" вже на 7,7 млн грн.
Наприклад, "зимова" платіжка пані Ірини з Кам’янця-Подільського «полегшала» на понад 2000 грн.
«З тарифом «Твій газ Рівномірний платіж» я cплачую 1980 грн щомісяця і не переймаюся витратами газу для тепла й затишку в оселі. Натомість торік у холодний місяць на опалення йшло від 4000 до 5000 грн. Тому дуже задоволена зробленим вибором. Адже раніше доводилося влітку накопичувати на рахунку переплати, аби взимку було легше. Однак це додавало «головного болю» на облік. Обов’язково скористаюся вигідною пропозицією і в майбутньому. До речі, мій син також обрав рівномірні платежі і планує розраховуватися так в наступному опалювальному сезоні», – розповідає містянка.
Новий тариф впровадив в Україні європейський досвід – сплату за енергоресурс рівними частинами протягом року, коли пікові витрати у холодну пору рівномірно розподіляються на теплі місяці. У такий спосіб "розстрочка на газ" захищає гаманці клієнтів від перевантажень і боргів під час опалювального сезону, коли для обігріву домівок спалюється найбільше газу.
Найбільше договорів на розрахунки частинами уклали в обласному центрі – 1727 споживачів, Кам’янці-Подільському – 1309 та Шепетівці – 746.
Нагадаємо, тариф «Твій газ Рівномірний платіж» діятиме до травня 2022 року. У його рамках ціна кубометра складає 7,99 грн. Якщо за час дії пропозиції споживач не використає увесь запланований обсяг блакитного палива, заощаджена сума залишиться на його особовому рахунку для майбутніх платежів. Фактичний об’єм спожитого енергоресурсу визначатиметься за показниками лічильників. Інформацію про остаточний розрахунок можна буде отримати з платіжки за квітень 2022 року.