«Волочиська окружна прокуратура вимагає конфіскувати землю, яка належить громадянам росії»

Дата: 30.03.2023 11:19

«Волочиська окружна прокуратура вимагає конфіскувати землю,

яка належить громадянам росії»

На тлі повномасштабного вторгнення російської федерації окружною прокуратурою активізовано роботу, спрямовану на виявлення та конфіскацію земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які незаконно перебувають у власності громадян російської федерації.

Окружною прокуратурою встановлено, що 14 громадяни російської федерації отримавши у спадок землю, ігноруючи вимоги земельного законодавства України, впродовж року з дня оформлення права власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, не відчуживши їх передали в оренду сільськогосподарським підприємствам, ще й отримують дохід.

Враховуючи, що корисні властивості української землі використовуються не для потреб громадян України і це суперечить інтересам соціальної, економічної, національної безпеки та призводить до збагачення громадян держави-агресора, прокуратура звернулась із позовами до суду.

Загалом поточного року окружною прокуратурою уже пред’явлено 14 позовів вказаної категорії про конфіскацію понад 31 га земель сільськогосподарського призначення, які перебувають у власності громадян російської федерації, з яких 2 розглянуто та задоволено.

Прокурор Волочиської

окружної прокуратури                                        Володимир ГРИЧАНЮК