Про порядок отримання грошової допомоги до Дня Незалежності учасникам бойових дій

Дата: 15.08.2023 15:30

Грошова допомога учасникам бойових дій згідно Порядку здійснення у 2023 році разової грошової виплати до Дня Незалежності України, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2023 р. № 754 «Деякі питання соціального захисту ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань» виплачується до 24 серпня 2023 р. у розмірі – 1 000 гривень за місцем проживання учасників бойових дій на їх поточні рахунки в банках.

До написання заяви на отримання коштів учасникам бойових дій, які зареєстровані на території Наркевицької селищної територіальної громади, потрібно звернутися у Сервісний центр Пенсійного фонду України (м. Волочиськ, вул. Лисенка, 8). З собою мати наступні документи: паспорт громадянина України, картку платника податків (ідентифікаційний номер), посвідчення учасника бойових дій, довідку за реквізитами з банку.

Учасники бойових дій, що набули відповідного статусу до 24 серпня поточного року включно, яким грошову допомогу не виплачено станом на 1 жовтня, мають право звернутися щодо її виплати до територіального органу Пенсійного фонду України за задекларованим/зареєстрованим місцем проживання (перебування) та отримати її до 1 листопада поточного року.