Звіт дільничного офіцера поліції щодо стану дотримання правопорядку на поліцейській дільниці Наркевицької територіальної громади!

Дата: 01.02.2024 16:18

Фото без опису

Сьогодні, 01.02.2024 року, у Наркевицькій селищній раді відбувся звіт за 2023 рік дільничного офіцера поліції – Лемішко Миколи Дмитровича.

Дільничні офіцери  виконують поставленні на них завдання та функції, а саме:

• забезпечення публічної безпеки і порядку;
  • охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави;
  • протидії злочинності;
  • надання в межах, визначених законом, послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують такої допомоги.

Під час звітування висвітлено інформацію щодо проблем у Наркевицькій громаді, які здійснювали правопорушники протягом 2023 року.

Неодноразово було проведено профілактичні бесіди з населенням та учнями навчальних закладів з приводу уникнення правопорушень в громадських місцях. Піднімалися питання з приводу шахрайських дій та як їм запобігти. Проводились бесіди з приводу домашнього насильства в сім’ї та ін.

Фото без опису

На території територіальної громади дільничним офіцером поліції було розкрито 12 кримінальних правопорушень, до адміністративної відповідальності притягнуто 145 осіб.

За звітній період по громаді зареєстровано та розглянуто 120 звернень від громадян.

Пам’ятайте, що поліція стоїть на сторожі безпеки мешканців, кожне повідомлення громадян не залишиться поза нашою увагою. Тільки разом ми зможемо забезпечити правопорядок і спокій, перемоги та миру нам усім.