Правопорушнику за порушення обмежувальних приписів загрожує покарання у вигляді обмеження волі до двох років

Дата: 22.03.2024 08:28

Правопорушнику  за порушення обмежувальних приписів загрожує покарання у вигляді обмеження волі до двох років

За процесуального керівництва Волочиської окружної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 390-1 КК України (невиконання обмежувальних заходів, обмежувальних приписів або не проходження програми для кривдників).

Встановлено, що 15 січня 2024 Волочиським районним судом Хмельницької області винесено рішення про видачу обмежувального припису чоловіку, який зловживав спиртним та не раз застосовував психологічне насильство до дружини.

Згідно цього припису зловмиснику заборонялось упродовж трьох місяців перебувати в місці проживання (перебування) постраждалої, заборонено переслідувати її та в будь-який спосіб спілкуватися з нею. Також чоловіку не дозволялось вести телефонні розмови або контактувати із дружиною через інші засоби зв’язку.

Із вказаним рішенням підозрюваний ознайомився, однак його вимоги порушив.

Вже за кілька днів після ознайомлення з встановленими обмеженнями, кривдник прийшов до потерпілої, вчинив сварку та висловлював погрози на її адресу, чим порушив заборону.

Нині, прокурори окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт відносно кривдника, якому загрожує покарання у вигляді обмеження волі до двох років, для розгляду та прийняття рішення згідно з нормами чинного законодавства.

Прокурор

Волочиської окружної прокуратури                                            Альона ДЖУР