За реагування Волочиської окружної прокуратури комунальному підприємству міста повернуто понад 300 тисяч гривень

Дата: 03.06.2024 12:56

Північно-західний апеляційний господарський суд залишив в силі рішення щодо визнання недійсними додаткових угод до договору на постачання електричної енергії та стягнення безпідставно набутих коштів в сумі більше 300 тис грн на користь Волочиського КП ВКГ «Джерело».

Встановлено, що між комунальним підприємством та хмельницьким енергопостачальним товариством у 2021 році укладено договір поставки електроенергії на суму понад 2,5 млн грн.

У подальшому, за ініціативи постачальника, сторонами укладено додаткові угоди, якими збільшено ціну за електричну енергію та зменшено об’єми її постачання.

Таке збільшення вартості призвело до надмірної сплати з бюджету понад 300 тис грн.

За результатами розгляду справи, суд погодився із доводами прокуратури та позов задовольнив.

Наразі рішення суду виконано, а кошти повернуто Волочиському КП ВКГ «Джерело».

Прокурор Волочиської

окружної прокуратури                                                        Володимир ЛІТВІН