Дата: від до Скинути

Протягом І півріччя 2022 року аудиторами Хмельниччини забезпечено відшкодування втрат майже 7 млн грн та досягнуто економічного ефекту майже 11 млн грн

09:33 29.07.2022

Чи необхідно подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію, якщо ФО володіє коштами, які розміщенні на депозитному (вкладному) банківському рахунку?

13:27 27.07.2022

Інформація про діяльність Волочиської  окружної прокуратури на території Волочиської,  Наркевицької та Війтовецької об’єднаних  територіальних громад упродовж І півріччя 2022 року

Інформація про діяльність Волочиської окружної прокуратури на території Волочиської, Наркевицької та Війтовецької об’єднаних територіальних громад упродовж І півріччя 2022 року

Упродовж І півріччя 2022 року Волочиською окружною прокуратурою у взаємодії та координації з іншими правоохоронними органами вживались організаційно-практичні заходи, спрямовані на протидію злочинності в умовах реалізації вимог Закону України «Про прокуратуру» та положень Кримінального процесуального кодексу України, захист конституційних прав і свобод громадян від злочинних посягань, представництво інтересів громадян та держави в суді.

12:08 25.07.2022