Наркевицька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

ПРОТОКОЛ № 2

ПРОТОКОЛ № 2

засідання Наркевицької селищної виборчої комісії

24 березня 2017 року                                                                                    смт.Наркевичі

                                                                                                         Приміщення селищної ради

Всього членів комісії: 12

Присутні на засіданні комісії: Яхновська Н.М., Северин В.Г.,Машталір А.О., Медвідь Н.В., Вербаховська Н.С., Охоцька Л.О., Скороход О.С., Рогач В.В., Антонюк О.І., .Баранова О.Г.

Відсутні: Сенюк А.М., Макушак С.О.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

      1. Розгляд заяви депутата Наркевицької селищної ради по одномандатному Юхимовецькому виборчому округу №9 Пасічника Віталія Платоновича.

      2. Про наслідки перевірки достовірності відомостей про громадян, що містяться в підписних листах №№ 1,2,3,4  та вибіркову перевірку їхніх підписів.

      3. Про звернення до вищого керівного органу партії «За конкретні справи» щодо відкликання депутата селищної ради за народною ініціативою.

     4. Про призначення  дати  проміжних виборів по одномандатному Юхимовецькому виборчому округу №9, Глядецькому виборчому округу №26, Копачівському виборчому округу №21.

1.

      

СЛУХАЛИ: Розгляд заяви депутата Наркевицької селищної ради по одномандатному Юхимовецькому виборчому округу №9 Пасічника Віталія Платоновича.

Заст.голови селищної виборчої комісії Яхновська Надія Миколаївна  ознайомила членів селищної виборчої комісії з заявою депутата селищної ради Пасічника Віталія Платоновича  про перенесення  засідання  селищної  виборчої комісії по питанню щодо пропозицій відкликання депутата Наркевицької селищної ради Пасічника Віталія Платоновича за народною ініціативою з 24 березня 2017 року на 28 березня 2017 року.

ВИСТУПИЛИ: Охоцька Людмила Олексіївна, яка зауважила, що Законом України « Про статус депутатів місцевих рад» не передбачено перенесення засідання селищної виборчої комісії та внесла пропозицію продовжити засідання комісії 28 березня 2017 року.

ВИРІШИЛИ: Продовжити засідання  селищної виборчої комісії по питанню щодо пропозицій про відкликання депутата Наркевицької селищної ради Пасічника Віталія Платоновича за народною ініціативою  на 28 березня 2017 року.

                       Проголосували:  За – 10

                                                Проти – немає;

                                               Утримались : немає.

2.

СЛУХАЛИ: Про наслідки перевірки достовірності відомостей про громадян, що містяться в підписних листах №№ 1,2,3,4  та вибіркову перевірку їхніх підписів.

ВИСТУПИЛИ:  Северин В.Г. – член комісії  про достовірність відомостей про осіб зазначених в підписному листі №1 та достовірність підписів  виборців перевірено за наслідками   перевірки встановлено достовірність відомостей про виборців та достовірність підписів виборців.

                               Охоцька Л.О. – член комісії  про достовірність відомостей про осіб зазначених в підписному листі №2 та достовірність підписів  виборців перевірено за наслідками   перевірки встановлено достовірність відомостей про виборців та достовірність підписів виборців.

                                Антонюк О.І. – член комісії  про достовірність відомостей про осіб зазначених в підписному листі №3 та достовірність підписів  виборців перевірено за наслідками   перевірки встановлено достовірність відомостей про виборців та достовірність підписів виборців

                                 Вербаховська Н.С.. – член комісії  про достовірність відомостей про осіб зазначених в підписному листі №4 та достовірність підписів  виборців перевірено за наслідками   перевірки встановлено достовірність відомостей про виборців та достовірність підписів виборців.

ВИРІШИЛИ: Відповідно до частини 5 статті 34 Закону України «Про статус депутатів  місцевих рад» визнати відомості про осіб зазначених у підписних листах №№1,2,3,4 та підписи виборців вважати достовірними.

                          Проголосували:  За – 10

                                                Проти – немає;

                                               Утримались - немає.

                 Засідання селищної виборчої комісії буде продовжено 28 березня 2017 року.

                     

                            Заст.голови  селищної виборчої комісії                            Н.М.ЯХНОВСЬКА

 

                         Секретар селищної виборчої комісії                                    В.Г.СЕВЕРИН

 

      

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь