Рішення № 132 Про відзначення з нагоди професійного свята-Всеукраїнського Дня працівників культури і майстрів народного мистецтва
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ ВОЛОЧИСЬКИЙ РАЙОН
НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади
|
12 засідання
Р І Ш Е Н Н Я
08 листопада 2016 року смт.Наркевичі № 132
Про відзначення з нагоди
професійного свята-Всеукраїнського
Дня працівників культури
і майстрів народного мистецтва
З нагоди відзначення професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури і майстрів народного мистецтва на території селищної об’єднаної територіальної громади та керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет селищної ради
В И Р І Ш И В:
1. Відзначити працівників закладів культури селищної ОТГ з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури і майстрів народного мистецтва за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток культури з врученням грошової винагороди у розмірі 200 грн.:
Кукурузу Сергія Васильовича – директора Наркевицького Будинку Культури
Макушак Світлану Олександрівну – художнього керівника Наркевицького Будинку Культури;
Баранову Ольгу Григорівну – бібліотекаря Наркевицької селищної бібліотеки
Сторожук Ніну Броніславівну- завідуючу Дзеленецьким сільським клубом
Онищук Діну Анатоліївну – бібліотекаря Бубнівської сільської бібліотеки
Бачок Сергія Тимофійовича – директора Шмирківського Будинку Культури
Панасюка Володимира Васильовича – завідуючого Личівським сільським клубом
Дружиніна Ростислава Васильовича – художнього керівника Бубнівського сільського будинку культури
Блазунь Світлану Іванівну – директора Наркевицької ДШМ
Звєрєва Максима Олеговича – викладача Наркевицької ДШМ
2. Відзначити працівників закладів культури селищної ОТГ з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури і майстрів народного мистецтва за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток культури з врученням грошової винагороди у розмірі 300 грн.:
Литвинюку Сергію Олеговичу – начальнику відділу культури та туризму селищної ради.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу обліку та звітності Богомазюк М.В.
Селищний голова ___________Л.В.ГУЛА