Наркевицька громада
Волочиський район, Хмельницька область

Свято справжніх господарів

18 листопада 2017 року День працівників сільського господарства в будинку культури села  Юхимівці святкували жителі Наркевицької ОТГ, люди які знають справжню ціну хліба та невтомну працю хлібороба. Це свято усіх хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до важливих справ, це свято дбайливих господарів незалежно від форм власності та господарювання.

 

Зі словами привітання та побажання звернулась селищний голова Любов Вячеславівна Гула та відзначила найкращих людей цієї професії, справжніх трударів. Піснями, поезіями, найкращими побажаннями вітали усіх присутніх аматори сцени, запрошені гості та професіонали своєї справи . Із захопленням слухали глядачі виступ вокального колективу будинку культури с. Юхимівці “Розмай”.

  Свою майстерність продемонстрував вокальний ансамбль «Візерунки». Чудовими виступами зворушили глядачів дуети у складі: Ірини Фурман та Анастасії Шмиги, Катерини Фурман та Єви Пуцелей, сімейного дуету Наталі та Олександра Павлович, біт боксера  м.Хмельницького, який зі своєю мамою зачарували глядачів. Просто не могли залишити байдужими глядачів виступи найменших учасників концерту та вірш про рідне село, який написала жителька села Юхимівці - Лариса Червецова.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Щирими оплесками дякували глядачі всім учасникам святкового концерту.

Ми складаємо щиру подяку всім працівникам, чия життєва дорога пов’язана із хліборобством і тваринництвом, всім чия праця, знання і досвід забезпечують високі результати роботи сільського господарства!

 Зі святом Вас, трудівники села!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин