Волочиський район, Хмельницька область

Зустріч народного депутата України Сергія Петровича Лабазюка з мешканцями с. Сергіївка та смт Наркевичі

9 липня 2017 року відбулась зустріч народного депутата України Сергія Петровича Лабазюка з мешканцями с. Сергіївка та смт Наркевичі.

В першу чергу народний депутат розповів про три реформи, які найбільше турбують людей, а саме: пенсійна реформа, медична реформа та освітня реформа.

Найбільшу увагу народний обранець звернув на проблеми доріг у нашій громаді. Далі зустріч відбулась за принципом питання-відповідь.

Жителі громади запитували про те, що їх найбільше турбує: розмір пенсій, пільги, субсидії, працевлаштування, дороги, сміттєзвалище. Лабазюк Сергій Петрович обіцяв посприяти у вирішенні цих питань.

Зустріч пройшла в теплій атмосфері.