Наркевицька громада
Волочиський район, Хмельницька область

Закупівля спецтехніки

Наркевицька селищна рада  для комбінату комунальних підприємств придбала спецтехніку, до складу якої входять екскаватор Борекс-2210, трактор МТЗ 82.1 та причіп 2ПТС-6.

Завданням  комунального підприємства є обслуговування доріг та вулиць, утримання в належному стані адміністративних будівель комунальної власності, вивіз сміття, облаштування пам’ятників, парків, кладовищ та надання послуг населенню громади.

Закупівля екскаватора та трактора була обґрунтована необхідністю проведення робіт у сільській місцевості, надання населенню послуг із навантаження, вивозу та загортання сміття, очищення снігу та снігових заметів, розкопування траншей. Їх використання дозволяє проводити всі роботи максимально швидко, економно і при цьому практично не вимагає докладання зусиль. Техніка спеціального призначення дозволяє здійснювати обслуговування потреб населення громади за оптимально короткі проміжки часу з найменшими витратами.

Реалізація проекту з придбання екскаватора, трактора та причепа сприятиме підвищенню якості надання комунальних послуг мешканцям, покращенню санітарної, екологічної та фінансової ситуації Наркевицької об’єднаної територіальної громади.

 « повернутися до списку новин