Волочиський район, Хмельницька область

День Пам'яті Афганістану

17 лютого 2016 року відбулося урочисте зібрання учнівського та трудового колективів школи і селищної об’єднаної територіальної громади Наркевицької селищної ради. На це свято – спомин, свято шани були запрошені матері загиблих воїнів-афганців та воїни-інтернаціоналісти наші земляки.

На святі виступила від імені присутніх голова Наркевицької селищної ради Гула Любов Вячеславівна. Вона висловила щирі слова вдячності воїнам-інтернаціоналістам за їхню мужність та героїзм, проявлені в роки війни в Афганістані. Любов Вячеславівна вручила цінні подарунки воїнам-інтернаціоналістам та матерям загиблих в Афганістані.

Силами учнівського колективу школи та Наркевицького Будинку культури було проведено для присутніх концерт.