День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

15 лютого відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме в цей день відзначають річницю під  час якої були виведені радянські війська з Афганістану в1989 році. Наркевицька ОТГ щиро вітає воїнів-інтернаціоналістів, членів їх сімей з днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав! Бажаємо вам і вашим родинам добра, миру і достатку, міцного здоров'я, наснаги, злагоди на довгі літа! Вічна пам'ять воїнам, які загинули, до кінця виконуючи свій військовий обов'язок, нашим землякам Небрачному Олегу Олександровичу, Походощуку Ігору Віталійовичу, Колодію Віталію Петровичу.

15:31 17.02.2017

Районний кубок з волейболу

11-го лютого відбулися змагання з волейболу приурочені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав

10:38 14.02.2017

Війна забирає найкращих

15 лютого відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме в цей день відзначають річницю під  час якої були виведені радянські війська з Афганістану в1989 році. Вічна пам'ять воїнам, які загинули, до кінця виконуючи свій військовий обов'язок, нашим землякам Небрачному Олегу Олександровичу, Походощуку Ігору Віталійовичу, Колодію Віталію Петровичу.

13:36 10.02.2017

Впевнена перемога

3 - 5 лютого 2017 року в м .Городок відбулись обласні змагання з жиму лежачи (пауерліфтинг). У збірній команді м. Волочиськ виступив наш спортсмен, майстер спорту Артем Шинкарук у ваговій категорії 83 кг з результатом 237 кг, та зайняв 1 місце.

14:58 06.02.2017

Ще один крок до освіти майбутнього

Згідно постанови від 19 жовтня 2016 року №717 за поданням народного депутата України Лабазюка Сергія Петровича "Про внесення змін у додатки 1-3 до постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 року №395" 2016 року було виділено з державного бютжету 449,55 тисяч гривнів для закупівлі комп'ютерної техніки для шкіл Наркевицької ОТГ.

12:00 03.02.2017

Цікава екскурсія

В рамках заходів щодо організації дозвілля під час зимових канікулів,29 грудня старшокласники та вчителі Бубнівської ЗОШ відвідали музей історії органів внутрішніх справ Хмельниччини, до створення якого долучився наш земляк, уродженець с. Сергіївка, радник начальника Головного управління національної поліції у Хмельницькій області М. Семенишина - І.Бухер.

13:28 26.01.2017