Волочиський район, Хмельницька область

Повідомлення про оприлюднення проектів

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Наркевицької селищної ради №  «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік»

Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. №1160- 1У оприлюднюється проект рішення  Наркевицької селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік».

Розробник проекту – фінансовий відділ селищної ради.

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення будуть прийматися упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному сайті селищної ради

Зауваження та пропозиції просимо надавати на електронну адресу: nsr_otg@ukr.net, або поштою, на адресу Наркевицької селищної ради Хмельницької області: вул.. Незалежності, буд.2, смт.Наркевичі, Волочиський район,Хмельницька обл., 31260.

тел. 03845 6-11-96

.

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Наркевицької селищної  ради  «Про затвердження Положення про порядок  залучення, розрахунку і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Наркевицької селищної ради»»

Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. №1160- 1У оприлюднюються проект рішення Наркевицької селищної  ради «Про затвердження Положення про порядок  залучення, розрахунку і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Наркевицької селищної ради»

«Розробник проекту – фінансовий відділ селищної ради.

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення будуть прийматися упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному сайті селищної  ради .

Зауваження та пропозиції просимо надавати на електронну адресу: nsr_otg@ukr.net , або поштою, на адресу Наркевицької селищної  ради Волочиського району  Хмельницької області: вул..Незалежності, буд. 2, смт.Наркевичі Волочиського району, Хмельницька обл., 31260.

тел. 03845 6-11-96