СВЯТО ХЛІБА в с.Шмирки

В усі часи, в усі віки, в усіх народів на землі було найбільшою святістю, коли на столі лежав хліб. Тяжко він діставався людям, але був найдорожчим за все на світі, бо давав життя. Недаремно ж і прислів’я є таке в народу: «Не ми хліб носимо, а хліб нас!» або «Не тяжко хліб носити, а тяжко без нього жити». У нашого народу є багато традицій, пов’язаних з хлібом, а тому ми сьогодні й поговоримо про них, щоб збагатити свої знання новими цікавими народними традиціями.

11:26 18.09.2017

Перелік проектів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2017 році

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад» від  07.06.2017 № 410 Наркевицькій ОТГ виділено кошти у сумі 3706,4 тис. гривень (сума субвенції за рахунок коштів загального фонду державного бюджету 1 235,5 тис. гривень, сума субвенції за рахунок спеціального фонду державного бюджету 2 470,9 тис. гривен).

09:45 13.09.2017