Дата: від до Скинути

ПОВІДОМЛЕННЯ! з 1 липня 2017 року діє повноцінний режим системи автоматизованого моніторингу відповідності ПН/РК критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення їх реєстрації у ЄРПН.

Волочиське відділення Красилівської ОДПІ інформує, що з 1 липня 2017 року діє повноцінний режим системи автоматизованого моніторингу відповідності ПН/РК критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення їх реєстрації у ЄРПН.

14:50 12.07.2017

Відкриття спортивного майданчика в смт Наркевичі

За сприяння народного депутата України Сергія Петровича Лабазюка 9 липня 2017 року в смт Наркевичі відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика. На свято завітали: майстер спорту міжнародного класу, рекордсмен України Шинкарук Артем, учасник всеукраїнського фестивалю "Козацькі забави" Вінічук Олександр та семерічна учасниця Катерина Головльова, яка встановила свій особистий рекорд у підтягуванні.

13:06 12.07.2017

Всеукраїнський фестиваль "Козацькі розваги"

З 05-07 липня 2017р в м.Чернігові проходив Всеукраїнський фестиваль "Козацькі розваги". Наші юні козаки Шинкарук Артем та Вінічук Олександр гідно виступили, отримавши велике задоволення.

11:26 12.07.2017

Вело Україна

ВЕЛОПРОЇЗД присвячений Дню молоді та Конституції України. Учасники проїзду отримали не тільки задоволення, але й ознайомилися з історією односельчан.

10:40 03.07.2017

День захисту дітей!

Що може бути приємніше, ніж дитячі посмішки та веселий сміх. А з’являються вони тільки від щирої дитячої радості і гарного настрою. Саме їх дарували дітворі у селищі Наркевичі в Міжнародний день захисту дітей – 2 червня.

13:12 06.06.2017