" Велодень"

27 травня 2017року в Наркевицькій ОТГ відбувся Перший велопроїзд по мальовничих місцях нашого краю. Маршрут пролягав через Наркевичі - Юхимівці - Дзеленці - Трительники - Баглаї - Юхимівці - Наркевичі. Відстань 32 км. У велопроїзді прийняли участь 17 чоловік.З великим задоволенням всі учасники проїхали дистанцію отримавши масу позитивних емоцій.

10:39 02.06.2017

Обласний семінар голів методичних об’єднань вчителів трудового навчання

12 травня 2017 року в Наркевицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся обласний семінар голів методичних об’єднань вчителів трудового навчання. Учасники семінару розглянули питання формування естетичних смаків в учнів 5-9 класів на уроках трудового навчання.

15:09 24.05.2017

Дружня зустріч!

19 ТРАВНЯ 2017 року Відбулася дружня зустріч з міні футболу серед чоловіків між районною адміністрацією та Наркевицькою ОТГ.

12:26 24.05.2017

Дворовий футбол

З 10 травня по 20 травня на території Наркевицької ОТГ відбулися фізкультурно-оздоровчі заходи з дворового футболу. В заході прийняли участь Шмирківська ЗОШ І-ІІ ступенів

11:40 24.05.2017

Засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів природничо- математичного циклу.

26 квітня 2017 року на базі Дзеленецької ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів природничо- математичного циклу. Темою для обговорення запропонована проблема  «Робота  з обдарованими дітьми». Учасниками методичного заходу були учителі початкових класів, хімії, природознавства. Засідання розпочав директор школи  Леськів Г. Є. з демонстрації презентації та обговорення власного проекту «Обдаровані діти».

11:40 17.05.2017